Dekarz Kraków

Kompleksowe usługi dekarskie w Krakowie

Naszą specjalnością są dachy – oferujemy swoje usługi na terenie Krakowa, stawiając je od podstaw, remontując i wykonując inne niezbędne prace. Wybierając nasze usługi dekarskie, klient ma pewność, że całość zostanie wykonana kompleksowo. Wykonujemy przedmiar prac i przygotowujemy ofertę uwzględniającą materiał, dzięki czemu klient nie musi sam załatwiać materiałów co jest dosyć czasochłonnym procesem.

 • Darmowa wycena prac

 • Wieloletnie doświadczenie

 • Setki wykonanych realizacji

Budowa dachu od podstaw Kraków

Specjalizujemy się w budowie dachów w Krakowie, dbając o staranność wykonania i zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu pokrycie jest szczelne i staje się piękną ozdobą budynku. Nasza firma prowadzi prace od podstaw, przeprowadzając budowę krok po kroku, do uzyskania efektu finalnego. Wznoszenie dachu to skomplikowany proces, dlatego tak ważny jest wybór doświadczonych specjalistów.

Naszym klientom proponujemy różne rozwiązania w obrębie pokrycia dachowego w Krakowie. Budynek może zostać przykryty dachówką, blachodachówką tradycyjną lub modułową (świetne rozwiązanie w przypadku dachów kopertowych, wielospadowych ze względu na mniejszy odpad). Jeśli rozważają Państwo nowoczesny projekt typu stodoła, możemy zaproponować panele dachowe typu „click”. Kładziemy także blachy z posypką i gonty blaszane Janosik.

Wykonujemy niemal każdy rodzaj dachu: jednospadowy, dwuspadowy, wielospadowy i kopertowy. Cena budowy dachu Kraków to kwestia indywidualna i zależy od projektu – dopiero po sporządzeniu kosztorysu prac z uwzględnieniem materiałów i robocizny jesteśmy w stanie podać konkretne informacje.

Budowa dachu od podstaw

Remont dachu Kraków (przekrywka)

Dach jest jednym z głównych elementów narażonych na uszkodzenia spowodowane opadami i innymi czynnikami atmosferycznymi. Aby z biegiem lat nie okazało się, że konieczny jest remont konstrukcji lub całkowita wymiary pokrycia dachowego (przekrywka), należy zadbać o wysokiej jakości materiały.

Jeśli dach nie jest w dobrej kondycji, należy podjąć decyzję o jego remoncie. Im szybciej dokonają Państwo niezbędnych napraw, tym mniejsze koszty finalne.

Remont dachu Kraków to wieloetapowy proces, który wymaga starannej oceny, wykonania obmiarów, a następnie przystąpienia do opracowania planu prac, kosztorysu za materiały i robocizny.

Chcą Państwo przedłużyć żywotność dachu? Jedynym rozwiązaniem są regularne przeglądy i naprawy konserwacyjne.

Wykonywanie podbitki dachowej Kraków

Nasza firma zajmuje się także wykonywaniem podbitki dachowej, która skutecznie zabezpiecza dach i pozwala na estetyczne wykończenie surowych elementów konstrukcyjnych. To polecany, szybki i prosty sposób zwieńczenie całej konstrukcji dachowej.

Podbitka dachowa chroni powierzchnię narażoną na niszczące działanie deszczu, wiatru i gradu. W kolejnych latach przełoży się to na lepszy stan techniczny całego pokrycia oraz zapobiegnie osiedlaniu się ptaków i wdzieraniu kun.

Na ten moment w Krakowie wykonuje się różne rodzaje podbitek dachowych, o różnych parametrach technicznych i estetyce. Popularne są podbitki drewniane, blaszane – coraz więcej osób decyduje się również na PCV. Jakie są podstawowe różnice między nimi? Podbitki stalowe nie muszą być konserwowane ani ponownie malowane, a drewniane znakomicie podkreślają krokwie wystające poza mury budynku.

Obróbki blacharskie dachu Kraków

Obróbki blacharskie w Krakowie to niezbędny element wykończenia dachu, bez których nie można mówić o szczelności i wysokim stopniu estetyki. Są one wykonywane najczęściej z blachy płaskiej w kolorze odpowiadającemu pokryciu.

Wymiary oraz specyfikę dopasowujemy do specyfikacji dachu i jego kształtu. Obróbki blacharskie obejmują:

 • pasy podrynnowe
 • pasy nadrynnowe
 • wiatrownice
 • obróbki przyścienne
 • okucia kominowe
 • koryta koszowe

Na zamówienie klienta wykonujemy okucia do montażu we własnym zakresie.

Montaż okien dachowych, wyłazów Kraków

Każdy, kto chce zadbać o dostateczną ilość światła dziennego na poddaszu i o prawidłową wentylację pomieszczenia, powinien zastosować okna dachowe w Krakowie. Jeśli zostaną odpowiednio dobrane, ochronią przed chłodem i pozwolą uniknąć strat ciepła.

Zastanawiają się Państwo, jaki będzie koszt i sposób montażu okien dachowych i wyłazów? Wpływa na to wiele czynników – z pewnością najkorzystniej będzie przewidzieć je już na etapie budowy dachu od podstaw. Jeśli budynek został już przykryty, cena zależy od rozmiaru okna i konieczności wykonana „wymianu” na krokwiach, by prawidłowo osadzić element.

Zainteresowany usługami i produktami dekarskimi w Krakowie?

Wybrane realizacje dachów 2023:

 • Wymiana pokrycia dachowego wraz z dostawą materiału / Paszkówka

 • Remont dachu w Brzeźnicy

 • Wymiana starej dachówki ceramicznej na płaską blachodachówkę modułową Murano

 • Wymiana starego pokrycia dachowego na blachodachówkę modułową w Sułkowicach