Dekarz Przytkowice

Kompleksowe usługi dekarskie w Przytkowicach

Oferujemy kompleksowe usługi dotyczące pokryć dachowych w Przytkowicach, w tym tworzenie ich od podstaw, remontowanie i obróbki blacharskie. Bez względu na to, czy Twój dach przecieka, czy też potrzebujesz wykończyć budynek, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Nasze usługi obejmują przedmiar prac oraz ofertę wraz z materiałami, co pozwala zaoszczędzić czas klientom. Możesz być pewien, że Twoja inwestycja zostanie wykonana kompleksowo i z najlepszą jakością.

 • Darmowa wycena prac

 • Wieloletnie doświadczenie

 • Setki wykonanych realizacji

Budowa dachu od podstaw Przytkowice

W naszej firmie zajmujemy się budową dachów w Przytkowicach. Pracujemy od podstaw, wykonując cały proces krok po kroku, aby osiągnąć stan końcowy. Budowa dachu to skomplikowany, wieloetapowy proces, który wymaga dużego doświadczenia, wiedzy specjalistycznej oraz umiejętności w doborze najlepszych materiałów dekarskich oraz w precyzyjnym wykonaniu prac. Dach to ważny element każdego budynku, który musi nie tylko być funkcjonalny, ale również harmonijnie wpisywać się w charakter elewacji i otoczenia.

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje pokryć dachowych w Przytkowicach, dopasowane do oczekiwań i możliwości klientów. Oferujemy tradycyjną dachówkę, blachodachówkę oraz blachodachówkę modułową, która w przypadku pokrywania dachów kopertowych i wielospadowych generuje mniej odpadów niż dachówka tradycyjna.

Cieszą się dużą popularnością również panele dachowe typu „click”, idealne do nowoczesnych projektów, takich jak stodoły. Nasza firma oferuje również kładzenie blachy z posypką oraz gontu blaszanego Janosik.

Realizujemy dachy różnego typu, od jednospadowych i dwuspadowych, po kopertowe i wielospadowe. Koszt budowy dachu w Przytkowicach zależy od wielu czynników, takich jak robocizna, materiały dekarskie oraz kosztorys prac ogólny.

Budowa dachu od podstaw

Remont dachu Przytkowice (przekrywka)

Oprócz budowy nowych dachów, oferujemy również usługi remontowe elementów konstrukcyjnych dachu lub całkowitą zmianę pokrycia dachowego (przekrywkę). Pokrycie dachowe jest szczególnie narażone na działanie opadów, gradu i innych szkodliwych czynników, dlatego inwestowanie w jakość wykonanych prac i materiałów dekarskich jest kluczowe, ponieważ tylko w ten sposób można uniknąć przyszłych problemów.

Jeśli decyzja o remoncie dachu zostanie podjęta zbyt późno, konieczne może być wykonanie bardziej skomplikowanych prac, co wpłynie na ostateczny koszt inwestycji. Dlatego im szybciej podejmiesz decyzję o remoncie, tym lepiej.

Remont dachu w Przytkowicach wymaga dokładnych oględzin, pomiarów i planowania prac oraz ustalenia kosztów robocizny i materiałów dekarskich, które będą potrzebne.

Regularne przeglądy i konserwacja dachu pomogą przedłużyć jego żywotność, a tym samym chronić budynek i utrzymać jego estetykę.

Wykonywanie podbitki dachowej Przytkowice

Jeśli chcesz uzupełnić konstrukcję dachu, warto zdecydować się na podbitkę dachową. Dzięki temu można wykończyć surowe elementy konstrukcyjne oraz zabezpieczyć pokrycie, co poprawi jego walory estetyczne. Podbitka dachowa to również doskonałe rozwiązanie chroniące powierzchnię narażoną na działanie czynników atmosferycznych, takich jak wiatr, grad i deszcz. To nie tylko pomaga w utrzymaniu dobrego stanu technicznego pokrycia, ale również stanowi zabezpieczenie przed kunami i zmniejsza ryzyko osiedlania się ptaków.

W Przytkowicach istnieją różne możliwości podbitki dachowej, takie jak podbitka z blachy, drewna, a także z PCV, które coraz częściej wykorzystuje się w nowoczesnych budynkach. Każda z tych opcji charakteryzuje się innym efektem estetycznym i różnymi parametrami. Na przykład podbitka ze stali nie wymaga malowania i konserwacji, a podbitka drewniana pięknie ujawnia krokwie wychodzące poza mury domu.

Obróbki blacharskie dachu Przytkowice

Obróbki blacharskie są ważnym elementem wykończenia dachu w Myślenicach. Często wykonujemy je z blachy płaskiej w identycznym kolorze co dach. Dzięki fachowemu montażowi zapewniamy doskonałą szczelność oraz estetyczny efekt.

Przy doborze wymiarów i wyglądu obróbek blacharskich analizujemy specyfikę pokrycia dachowego oraz jego kształt. Zakres prac obejmuje m.in.:

 • pasy podrynnowe
 • pasy nadrynnowe
 • wiatrownice
 • obróbki przyścienne
 • okucia kominowe
 • koryta koszowe

Jeśli klient wyrazi takie życzenie, przygotowujemy okucia dedykowane do samodzielnego montażu.

Montaż okien dachowych, wyłazów Przytkowice

Okna dachowe to istotny element w aranżacji pomieszczeń, wpuszczający naturalne światło do wnętrza i wpływający na wentylację pomieszczenia o każdej porze roku. Prawidłowo dobrane okna dachowe w Przytkowicach redukują straty ciepła i chłodu.

Koszty montażu okien dachowych lub wyłazów zależą od projektu. Najbardziej korzystne finansowo jest zaplanowanie ich na etapie budowy dachu od podstaw. W przypadku, gdy okno ma być zamontowane w istniejącym pokryciu, koszty związane są z jego rozmiarem oraz wykonaniem „wymiany” na krokwiach, aby odpowiednio je osadzić.

Zainteresowany usługami i produktami dekarskimi w Przytkowicach?

Wybrane realizacje dachów 2023:

 • Wymiana pokrycia dachowego wraz z dostawą materiału / Paszkówka

 • Remont dachu w Brzeźnicy

 • Wymiana starej dachówki ceramicznej na płaską blachodachówkę modułową Murano

 • Wymiana starego pokrycia dachowego na blachodachówkę modułową w Sułkowicach