Dekarz Radziszów

Kompleksowe usługi dekarskie w Radziszowie

Nasza firma działająca na terenie Radziszowa specjalizuje się w dziedzinie dachów. Tworzymy je od zera krok po kroku, remontujemy, montujemy okna i wykonujemy inne niezbędne prace. Korzystając z naszych usług masz pewność, że cała inwestycja zostanie wykonana kompleksowo. Wykonujemy przedmiar prac oraz przygotowujemy ofertę uwzględniającą wymagane materiały. Dzięki czemu klient zaoszczędza czas, gdyż nie musi załatwiać materiałów.

 • Darmowa wycena prac

 • Wieloletnie doświadczenie

 • Setki wykonanych realizacji

Budowa dachu od podstaw Radziszów

Specjalizujemy się w budowie dachów w Radziszowie, oferując kompletną realizację od podstaw. Wznoszenie pokrycia dachowego, które będzie solidne i estetyczne, jest procesem wieloetapowym, skomplikowanym, wymagającym wieloletniego doświadczenia, wiedzy, umiejętności zastosowania wysokiej jakości materiałów.

Proponujemy naszym klientom różne rozwiązania, dopasowując je do budynku, zastanego stanu i upodobań inwestora. Pokrycie dachowe w Radziszowie może być wykonane z dachówki, blachodachówki, blachodachówki modułowej. Ostatni materiał jest często wykorzystywany do tworzenia dachów wielospadowych i kopertowych, pozwalając na znaczne oszczędności na odpadach w porównaniu do długich arkuszy, w jakich sprzedaje się tradycyjną blachodachówkę.

Rosnącą popularnością cieszą się panele dachowe typu „click”. To specjalny materiał wykorzystywany w nowoczesnych projektach typu stodoła. Nasz zespół specjalistów może nawet wykonać dach z blachy z posypką i gontu blaszanego Janosik.

W zakresie naszych działań znajdują się wszystkie typy pokryć: dachy jednospadowe, dwuspadowe, wielospadowe i kopertowe. Przy wyborze rodzaju warto wziąć pod uwagę to, że cena budowy dachu Radziszów będzie zmieniała się w zależności od projektu, zastosowanych materiałów, koniecznych prac, co określa się w trakcie sporządzania kosztorysu.

Budowa dachu od podstaw

Remont dachu Radziszów (przekrywka)

Niektóre dachy wymagają remontu elementów konstrukcyjnych lub zupełnej wymiany (tzw. przekrywka). Podczas przeprowadzania prac nie należy oszczędzać na materiałach – ich wysoka jakość wpływa na żywotność pokrycia.

Jeśli inwestor podejmie w odpowiednim momencie decyzję o konieczności remontu dachu, będzie mógł zmniejszyć ilość prac, a tym samym wpłynąć pozytywnie na koszty.

Remont dachu Radziszów obejmuje wiele zadań wykonywanych etapowo, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zaczynając od obejrzenia, obmiarów pokrycia, opracowując plan realizacji zlecenia, aż po przygotowanie kosztorysów dotyczących robocizny i materiału.

Wykonywanie regularnych przeglądów i konserwacji to prosta recepta na wydłużenie żywotności dachu i zadbanie o jego znakomity wygląd.

Wykonywanie podbitki dachowej Radziszów

Każdy inwestor, który chce zabezpieczyć dach przed negatywnymi czynnikami i w prosty szybki sposób zwieńczyć całą konstrukcję, powinien rozważyć wykonanie podbitki dachowej. Dzięki niej pokrycie wygląda estetyczniej, a surowe elementy konstrukcyjne są skutecznie ukryte.

Podbitka stanowi doskonałą ochronę przed niszczącym oddziaływaniem wiatru, gradu i innych opadów, co z pewnością przełoży się na lepszy stan techniczny dachu. To również recepta na problem osiedlających się ptaków i kun, które wdzierają się do wielu budynków.

Aktualnie w Radziszowie wykonuje się różne rodzaje podbitek dachowych. Wielu klientów decyduje się na niewymagające malowania ani konserwacji podbitki z blachy, stalowe, jednak coraz większą popularnością cieszy się wykończenie z PCV. Oferujemy także wykonanie podbitki drewnianej, która znakomicie podkreśla wygląd krokiew wychodzących poza mury budynku.

Obróbki blacharskie dachu Radziszów

Obróbki blacharskie są niezwykle istotnym elementem wykończenia dachu w Radziszowie. Wymiary i wygląd dopasowujemy do specyfikacji dachu i jego kształtu – najczęściej wykonuje się je z blachy płaskiej w tym samym kolorze co pokrycie.

Obróbki blacharskie stanowią kluczowy element wykończenia dachu w Radziszowie. W ich skład wchodzą:

 • pasy podrynnowe
 • pasy nadrynnowe
 • wiatrownice
 • obróbki przyścienne
 • okucia kominowe
 • koryta koszowe

Na prośbę inwestora możemy przygotować okucia do samodzielnego montażu.

Montaż okien dachowych, wyłazów Radziszów

Prawidłowo dobrane okna dachowe w Radziszowie pomagają doświetlić wnętrza, chroniąc jednocześnie przed stratami ciepła i chłodem. Ich zastosowanie poprawia samopoczucie domowników i umożliwia prawidłowe wentylowanie pokoju.

Koszt montażu okien dachowych, wyłazów oraz zastosowana technika wynikają z wielu czynników. Jeśli inwestor zdecyduje się na uwzględnienie ich już w momencie budowy dachu od podstaw, może liczyć na większe oszczędności. W przypadku montażu okien w istniejącym pokryciu, znaczenie będzie miał rozmiar i to, czy wymagane jest wykonanie na krokwiach wymianu, który gwarantuje solidne osadzenie elementu.

Zainteresowany usługami i produktami dekarskimi w Radziszowie?

Wybrane realizacje dachów 2023:

 • Remont dachu w Brzeźnicy

 • Wymiana starej dachówki ceramicznej na płaską blachodachówkę modułową Murano

 • Wymiana starego pokrycia dachowego na blachodachówkę modułową w Sułkowicach

 • Poprawa niewłaściwej obróbki komina